پرتال تفریحی مشهود - خدمات دهنده های سئو ارزان و موثر

خدمات دهنده های سئو ارزان و موثراین مقاله از وب سایت فریلنسر shop in home برگردانده شده که در زمینه خدمات دهنده های سئو ارزان و موثر در کسب و کار است. سئو از زیرمجموعه دیجیتال مارکتینگ به شمار می رود که اگر شما در اینترنت باشید یا برای موضوعاتی که به آن ارتباط دارند علاقه دارید به ناچار باید این مبحث را یاد بگیرید.

سئو مخفف کلمه Search Engine Optimization می باشد که به آن بهینه سازی موتور جستجو گفته می شود ولی خیلی در فارسی از کلمه سئو استفاده می کنند.تاکید بر مهم بودن سئو زیاد است اجازه دهید نگاهی به آمارها بیندازیم:

مردم دنیا در طول روز تا هفت میلیارد بار از موتورهای جستجو استفاده می کنند.

تقریبا 80 درصد از کسانی که جستجو می کنند به لینک هایی که به صورت تبلیغ به وسیله موتورهای جستجو مثل گوگل نشان داده می شود اصلا توجهی نمی کنند.

کاربری که از کلیک کردن روی لینک در موتور جستجو وارد سایت شما می شود اگر بخواهیم آن را با بازاریابی حضوری مقایسه کنیم برای اینکه به یک مشتری تبدیل شود هزینه زیادی ندارد.

طبق آمار منتشر شده بیشترین موتورهای جستجو گوگل ، یاهو و پینگ هستند که در بین همه این ها گوگل فاصله زیادی دارد و کاربران زیادی را دارد و تا زمانی که تغییری در موتورهای جستجو ایجاد نشده باید بپذیریم که گوگل را نمی توان از سئو جدا کرد.

بعضی وقت ها کسانی که با مفهوم سئو آشنایی ندارد فکر می کنند که سئو می تواند جایگزین تبلیغات و بازاریابی گردد.ولی باید توجه داشته باشید که اگر به اصول سئو توجه داشته باشید و اگر آن را به روش دقیق و عملی انجام دهید یک کار سخت ، گران و زمان بر میباشد.اگر یک وب سایت می خواهد در نتایج جستجو وضعیت مناسبی را داشته باشید باید نکته های زیادی را رعایت نماید که به چند مورد اشاره می کنیم:


-تولید کردن محتوای اصولی و کپی برداری نکردن (برای تولید محتوا با کیفیت به زبان انگلیسی به freelance writer

-محتوای گذشته را به روز نگه داشتن بر طبق اطلاعات جدید

-به وجود آوردن یک احساس رضایتی در کاربران

-کاربران را قانع کردن برای اینکه مدت زیادی را در وبسایت شما بمانند.

همه مواردی که ذکر شد هزینه زیادی دارند و همواره باید قسمتی از زمان خود را به آن اختصاص دهید.

یکی دیگر از مباحثی که در سئو مطرح است بحث سئوی کلاه سفید و کلاه سیاه می باشد.به طور خلاصه سئوی کلاه سفید سعی می کند که یک محتوای خوبی را با یک شکل عالی برای گوگل و بقیه موتور های جستجو معرفی نماید سئوی کلاه سفید یک روش عالی برای سئو می باشد که یک شبه نمی توانید آن را انجام دهید و احتیاج به این دارد که شما زمان بگذارید و روی سایت خودتان کار کنید ولی گوگل به شما اعتماد خواهد کرد. ولی سئوی کلاه سیاه سعی می کنید محدودیت های الگوریتم سئو و ضعف ها را شناسایی کند و سایت را به روشی بهینه کند که در گوگل رتبه خوبی را بدست آورد.ولی با هوشمند شدن الگوریتم ها این روش هم از کار می افتد و فضا برای این سئوکار ها تنگ تر خواهد شد.

این مورد را تا حدودی همه می دانند که بهترین مسیر برای وارد شدن به یک سایت موتورهای جستجو می باشد آشنا بودن با سئو و فلسفه آن تنها مختص به طراحان سایت و برنامه نویسان نمی باشد مخصوصا با توجه به اینکه الگوریتم های جستجو توسعه یافته اند و هوشمند تر شده اند در کل همه افرادی که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم در وبسایت یک کسب و کار کاری انجام می دهند نیاز است که با اصول و منطق سئو آشنایی کافی داشته باشند.

در کل این شروع راه است و شما برای اینکه در سئو حرفه ای شوید باید خیلی تلاش داشته باشید ولی زیاد نگران نباشید چون در این مسیر خدمات دهنده های زیادی freelancing jobs هستند که به صورت اصولی شما را در این مسیر راهنمایی کنند. از تولید محتوای با ارزش برای وابسته شما و ترجمه سایت شما به زبانهای مختلف تا طراحی وب سایت کاربر پسند و سریع تا ایجاد لینکهای  داخل سایت و خارج از سایت  به شما کمک کنند و با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می گیرد شما می توانید حرفه ای شوید


منبع: Effective seo service providershttps://www.facebook.com/shopinhomeco

https://twitter.com/shopinhomecom

https://plus.google.com/+Shopinhome

https://www.linkedin.com/company/shopinhome

https://www.pinterest.com/shopinhomecom

https://www.instagram.com/shopinhomecoتاریخ : جمعه 17 اسفند 1397 | 10:50 ب.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات


  • paper | خرید رپورتاژ خبری | buy رپورتاژ آگهی
  • بک لینک قوی | مقالات لیو چت
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic